Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Escape – flash hra

 

Konceptuálně založená flashová adventura se zabývá spíše lidským podvědomím, než aby se držela v mezích klasických "onlinovek" a přesto se v ní najdou okamžiky, kdy emoce doslova vřou, zmítá vámi bezmoc a z toho zpropadenýho bludiště se sakra nedá dostat!

 

Snaha rozklíčovat otázku reality popř. pravosti reality tu vždy byla a vždy bude a teď se naskytla možnost přijít jí na kloub formou vizuálně minimalistické hry, kde vše, co bylo zprvu tak jasné a prvoplánové, ke konci může být komplikované a zahalené. Filozofický podtext je její součástí, však není vtíravý a pokud není člověku po chuti, může hrou projít bez jakékoliv hloupé otázky ze strany herního prostředí.

 

Dostaň tři ze tří  a zabij se. Může se to jevit jako vcelku jednoduchý úkol, který - po relativně krátkém herním čase avšak jeho závěrečné náročnosti - může být dost příjemná satisfakce. Ale ono na konci nikdy není to co na začátku a místo kýžené odpovědi vzrůstá i počet otázek. Tak tomu je i v této hře. Naše vlastní autorská hudba odpovídá celkovému minimalismu hry, aniž by byla nějak nepříjemná. Většinou.

 

 

Audiovizuální znělka k této hře

 

 

© studiostudio