Quattro Buzzy Rakeťáka

 

Naučné dětské leporelo, které by mělo být kapesní příručkou každého dítěte i starostlivé maminky. Naučte své děti správným hodnotám již v útlém věku a ve stáří pak jako když najdou! Pouze 4 základní zásady zaručí vašemu dítěti šťastný a dlouhý život ve slunečném světě.

 

Educational picture book for every child and caring mother. Teach your kids the right values at early age. Just 4 main principes will guarantee your child a high-quality long lasting life in this sunny world.

 

Prolog

 

Jednoho krásného dne se Buzzi Rakeťák znaven prací vracel domů ze zasedání Kvalitních morálních zásad a dobré životosprávy. Těšil se do svého Eco domečku do své Bio postele na svoji mentální mastur... Co to?!

 

Kapitola 1 - Drogov

 

Tržiště plné drog. Nezávazní dealeři, kam se podíváš. To se našemu hrdinovi, milé děti, ale vůbec nelíbí! Spráskal to hnízdo zločinu a předčasné smrti na jednu velikou kupu a veškeré drogy zkonfiskoval. A zde vás čeká první úkol. Řekněte drogám NE a zakroužkujte je zelenou pastelkou.

 

Kapitola 2 - Sexov

 

S úsměvem si setřel bílý nos a krvavé kloubky z paciček, vzal nohy a tašku plnou hulení přes rameno a vydal se domů. Ale co čert nechtěl, dnes jako by se roztrhl pytel s devianty. Nezávazný sex, kam se podíváš! A ochlupení myšky Mimi nesvatě pod cenou. To se Buzzimu ale vůbec nelíbí. "Vy rošťáci!" a široko daleko ani jediný prezervativ. Zlískal ty neřestníky hlava nehlava, údy neúdy a na vás tu zbyl další úkol. Řekněte nezávaznému sexu NE a červeně zakroužkuj voňavé klobásky.

 

Kapitola 3 - Rasizmov

 

Opustil to boží nadělení s pocitem zadostiučinění, okapal a celý pytel plný sexuálních nemocí si přihodil k tašce plné drog. Sotva vyletěl, už zde byl další incident. "V jakém světě to žijeme!" zaběduje náš rakeťácký hrdina a rozletí se k hloučku podivných individuí v barevných špičatých kápích. Nezávazný rasizmus, kam se podíváš! Nebohý modrý pejsek pod palbou šikany v plné zbroji. To se mu ale vůbec, vůbec nelíbí. Jak už jistě tušíte, Buzzi je zmlátil všechny a protože náš hrdina není rasista, modrý pejsek dostal stejným dílem jako černý, žlutý i růžový. Řekněte rasizmu NE a vyškrtni vše modré pastelkou.

 

Kapitola 4 - Ende

 

Konečně doma! Naházel všechny jointy, sudafety, diazepamy, heoriny, perníky, mmd-áčka, kokainy, syfilisy, AIDSy i chlamídie, opary i myši, rasisty i rasistky do jednoho velkého kotle a pustil play.

 

Epilog

A nám plyne jedno jasné ponaučení. Jezte myši! Jsou zdravé!

 

 

 

 

 

© studiostudio