Michal Nepovím - portfolio

 

Komu že jsme to udělali web? To vám nepovíme, nebo spíš on vám to nepoví. Povíme vám ale, kdo je nadějný mladý fotograf i přes své tajné příjmení. Michal Nepovím.

 

For who did we made this website? We are not telling, or rather is not telling. What we will tell you  is who is promising young photographer apart his mysterious surname. Michal Nepovím.

 

-

 

Michal Nepovím je začínající profesionální fotograf věnující se fotografii jako takové od roku 2012. Věnuje se portrétní, umělecké ale i reklamní fotografii a kromě umělecké školy v Jihlavě absolvoval několik kvalifikovaných kurzů profesionální retuše, modní a reklamní fotografie a finální postprodukce.

 

Photographer and image retoucher based in the Czech Republic. Michal Nepovim has been interested in photography since 2012. After just a year, he started his studies at the Multimedia Art College in Jihlava, Czech Republic. One of his main focuses is on photography but he has also a great understanding of visual language and graphic design.

 

In the meantime, Michal took several qualified courses in fashion and advertising photography, advertising postproduction and professional retouching.

 

www.michalnepovim.cz

 

 

 

 

 

© studiostudio