Product design – kondomy Mimimomo

 

Zahrajeme si takovou hru.

 

Odmítá vaše sexuální partnerka jakýkoli fyzický kontakt pro vaši klackovitost a nemotornost, sláma vám čouhá z bot a nejen z nich? Nepřipadáte si snad na parketu - a vy nedej bože v pávím záměru jedince zaujmout samičku musíte tančit – jako pravý lev salónů s pohyby Michaela Jacksona, nýbrž máte pocit, že jste se nějakým nedorozuměním vžili do kůže potrefeného kozla při třetím infarktu? Nebudeme si nalhávat, že vás pouze šálí instinkt dravce, protože bez výhrad máte pravdu!

Však není nutné hned vyhledávat ten nejvyšší most, či si přes internet objednávat nepřetrhnutelné lano, stačí si pouze u vybraných prodejců zakoupit naše inovační kondomy vyrobené pro vás lidmi školou sexu povinnými.

 

Tak už zahoďte všechny zábrany, zahrajeme si takovou hru.

 

 

Milujte se a množte se

 

Tato ideologická myšlenka tehdy světové obrody, ač velmi inspirativní, již vyšla v přelidněném světě hnízdišti sexuálních nemocí všech podob chutí a barev z módy. Kdežto s nezávazným sexem jakoby se roztrhl pytel! Ve světě, kde vás zaměstnává kapavka, zvou na rande chlamydie a pomocnou ruku podává STD, s radostí představujeme novou inovaci nošení kondomů, kdepak jen kvůli ochraně, ale i nyní hlavně kvůli zábavě a poučení. Že vám to připomíná scénu jako vystřiženou z majora Majsnera a jeho školy hrou? Taky že je! Tedy odedneška: milujte se a hrajte si.

 

 

Hudbou k sexuálnímu zdraví a k trvalé ne-invaliditě

 

Co si budeme nalhávat, každý z nás si ve skrytu duše přeje být tím takzvaným daddym, co si bez úsilí nabrnkne jakoukoli drzou holku, tím pravým alfa samcem s pověstí boha sexu, nebo jen „pouhým“ opičákem v džungli moderního světa.

Naše škola sexu je léty výzkumu, nepřetržitého bádání a úsilím celé organizace uzpůsobena právě těmto potřebám, jak náročným uživatelům, tak i jen obyčejnému, skromnému přání umět se milovat jako Casanova.

Pět levelů rozdělených od nenáročnosti až po nejvyšší náročnost, bylo s inovací technologie hrající gumy vyrobeno přesně v pořadí, aby se vaše ego a nedej bože i vaše tělo octnulo na resuscitaci jednotky intenzivní péče, nýbrž aby se do vás partnerka zbláznila a již nikdy „nevyzula,“ jako boty, které doteď střídala každý týden.

 

 

Vzhůru do vesmíru a ještě dál

 

Škola o tom, že i kondomy můžou být zábava, škola o tom, že i nemotornost v posteli se dá vymýtit, škola o tom, jak se zábavou rozvinout i zdravé sebevědomí, škola o škole, ale hlavně škola o sexu je tu!

 

Pohodlně se opřete, uvolněte se, zacpěte si uši a za nic na světě, je-li vám život ještě milý, neotvírejte oči.

 

Reklamní spot

Level Recognizator

Billboardy k produktům

Animace jak správně použít

Plakát k celému projektu

Flash banner

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

© studiostudio