Urban Art Festival znělka

 

Úvodní znělka chystaného Urban Art Festivalu, který rozhodně byl, je a bude barevný! Jak se můžete přesvědčit v této barevně pojaté znělce. Bude to barevné ať už jste barvoslepí nebo ne. Žádná barva nebyla zraněna během natáčení.

 

Bit creepy invitation for upcoming Urban Art Festival, which was, is and definitely will be colorful as you can already see. It‘s gonna get colorful no matter how color-blind you may be. No color were harmed while making this video.

 

 

 

 

 

 

 

 

Urban Art Festival je třídenní umělecko kulturní festival, kde umělci oživí město a urbanistická místa. Úspěšný nultý ročník nás inspiroval, vám tento rok nabídnout široký spektrum umění, hudby a volnočasových aktivit.

 

Cíl projektu je založit tradici v pořádání Urban Art Festivalu. Festival je zaměřen na obnovení kulturního a společenského života ve městě, týkající se širokého spektra veřejnosti různých věkových kategorií. Chceme přiblížit veřejnosti tvorbu umělců a zpříjemnit vaše okolí.

 

Myšlenka je vdechnout život a zkrášlit urbanistické prostory s pomocí českých umělců. Umění obohacuje náš život, transformuje naše vztahy jak s našim okolím tak s ostatními. Umělci nás učí vidět potenciál naší krajiny a prostoru. To nás vyzývá, abychom reagovali na naše okolí.

 

 

 

 

© studiostudio