Urban Art Festival

 

Za pouhé tři dny známí i neznámí umělci a kreativci oživí celé Vaše město k nepoznání. Tentokrát v Havlíčkově Brodě. Spreje, zrcadla, propíchnutá oka a plesnivějící brambory ve skleníkách. Klasika.

 

In only three days will well-known and unknown artists make your city look like new. This time in Havlíčkův Brod. Airbrushes, mirrors, stabbed eyes and rotting potatoes in greenhouses. You know.

 

 

 

 

Jak splesnivěly brambory ve skleníku? Co vystříkne oka, když se probodne tužkou? Co se odráží v odrazu odrazů zrcadel? Kdo nasprejoval penis na zeď? Toto video vám nic z toho neobjasní.

 

Urban Art Festival je třídenní umělecko kulturní festival, kde umělci oživí město a urbanistická místa. Úspěšný nultý ročník nás inspiroval, vám tento rok nabídnout široký spektrum umění, hudby a volnočasových aktivit.

 

Cíl projektu je založit tradici v pořádání Urban Art Festivalu. Festival je zaměřen na obnovení kulturního a společenského života ve městě, týkající se širokého spektra veřejnosti různých věkových kategorií. Chceme přiblížit veřejnosti tvorbu umělců a zpříjemnit vaše okolí.

 

Myšlenka je vdechnout život a zkrášlit urbanistické prostory s pomocí českých umělců. Umění obohacuje náš život, transformuje naše vztahy jak s našim okolím tak s ostatními. Umělci nás učí vidět potenciál naší krajiny a prostoru. To nás vyzývá, abychom reagovali na naše okolí.

 

https://www.facebook.com/events/1146126228753013/?active_tab=posts

 

 

 

 

© studiostudio